Základní hledání Rozšířené hledání

Výběr lokality:

Dodávky, pick-upy

Nenalezeno žádné zboží.

Dodávky od SimplyRent

Využili byste dodávku, ať už krátkodobě či na delší čas, ale její koupě se vám rozhodně nevyplatí? Pak je skvělou možností její půjčení či pronájem na dobu, po kterou ji budete potřebovat. Zdá-li se vám inzerce dodávek nepřehledná a vyhledávání na internetu vás pouze zdržuje, vsaďte na přehledný inzertní portál SimplyRent, který soustřeďuje nejširší nabídku půjčoven v České republice.

Krátkodobé využití dodávky může mít nejrůznější účely a právě podle nich se obvykle konkrétní vůz vyhledává. Snad každá půjčovna aut má v nabídce nejen osobní vozy, ale i pick-upy, skříňové dodávky či minibus. Vozy s náhonem 4x4 se vyplatí například v případech, kdy je třeba přestěhovat objemnější věc nebo naopak více menších předmětů a zároveň nechcete platit za služby stěhovací firmě. Pro převoz drobnějších věcí v menším množství se zase na půjčení vyplatí pick-up.

Více informací o dělení dodávek a jejich způsobu využití naleznete v našem malém průvodci dodávek.

Půjčovny dodávek a užitkových vozů obvykle disponují řadou vozidel tohoto druhu. Jak si však vybrat správně podle velikosti užitkového prostoru? Nejmenší užitkové vozidlo by mělo pojmout alespoň jednu europaletu, kteréžto hledisko splňuje například pick-up, popřípadě vozidla, u nichž lze prostor získat sklopením zadních sedadel. V případě potřeby převozu většího nákladu by měla dodávka pojmout alespoň dvě palety, přičemž obvykle toto vozidlo nabízí 2-3 místa k sezení. Naopak, u nutnosti přepravy více osob je typ vozidla obvykle označen jako minibus a měl by mít k dispozici více než pět míst k sezení. Hmotnost dodávek bývá do 3,5 t nebo do 5 tun.

Obrovskou výhodou inzertního portálu SimplyRent je systém vyhledávání, pomocí kterého velmi snadno najdete nejlevnější pronájem dodávky, možnost jejího půjčení v místě vašeho bydliště, krom toho lze také vyhledávat podle konkrétních značek užitkových vozů či přímo parametrů, které od dodávky požadujete.

Půjčení dodávky a užitkového vozu nabízí skvělou možnost a v určitém slova smyslu i svobodu. Není třeba si vozidlo zbytečně kupovat a navíc díky široké nabídce inzerce dodávek je možné si vybrat tu nejideálnější právě pro vás!

Vzhledem k tomu, že jsme inzertní portál, jsme nuceni Vás informovat, že obsazenost vozidel je pouze orientační údaj a může se lišit proti aktuálnímu stavu půjčovny.